Jsem tu poprvé

Chci se přijít podívat, co mě čeká?

Jak to tam vypadá?
Co se ode mě očekává?
Bude se mě někdo na něco ptát?
Co bych měl znát a vědět?
Kam si sednu?

Máme pravidelné nedělní bohoslužby, vždy od 10:00 do 11:15, a středeční biblickou výuku (hlubší zamyšlení nad Biblí) od 19:00 do 20:00. Stačí přijít alespoň chviličku před začátkem a vybrat si místo, kdekoliv je volno, a poslouchat kázání nebo učení. Může se stát, že vás uvítá někdo při vstupu a nasměruje na nějaké volné místo.

Na začátku bohoslužeb nebo biblických studií začínáme nějakou písní (můžete a nemusíte zpívat), slova budete mít k dispozici. Většinou následuje modlitba, někdo z členů sboru je vyzván k úvodní modlitbě. Pak již následuje výuka nebo kázání. Po ukončení můžete odejít nebo se zeptat na cokoliv, co vás zajímá, dát si občerstvení, promluvit si s pastorem apod.

Kdy mohu přijít?

Na bohoslužbu jste zváni každou neděli od 10:00 do 11:30.

Případně nás můžete kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.

tel.: +420  602 690 982
e-mail: info@baptistickeshromazdeni.cz

Co bych měl/a mít na sobě?

Vaše oblečení by nemělo být vyzývavé a mělo by být v základu slušné, vhodné do společnosti. Kalhoty, košile, delší sukně, halenka, oblek apod.

Mohu přijít s dětmi?

Ano, v rámci nedělní bohoslužby je připraven program pro menší děti do cca 6 let věku a program pro starší děti od 6 do 10 let.
Mladší děti většinou kreslí, hrají si, zpívají apod. Starší děti mají výklad biblického příběhu a zpěv. Ve středu je připraven program pouze pro mladší děti, starší zůstávají na výuce Bible. Děti mohou samozřejmě po celou dobu být také s rodiči a nemusí se účastnit žádných aktivit.

Očekává se, že dám nějaký dar?
Nebo je vstup nějak zpoplatněn?

Neočekává se žádný příspěvek a vstup není zpoplatněn. Jakékoliv dary jsou zcela dobrovolné.

Mám si s sebou něco přinést?

Nic speciálního není třeba. V rámci biblických studií se může hodit poznámkový blok a tužka. Bible jsou na místě k dispozici a každý, kdo náš sbor navštíví poprvé, může získat Bibli kralickou zdarma (platí do vyčerpání aktuálních zásob).

Je na místě nějaké občerstvení, zázemí?

Ano, po bohoslužbě, stejně tak po biblickém studiu, je většinou připraveno drobné občerstvení a nealko pití (voda, káva, čaj). K dispozici je malá kuchyňka pro ohřev dětské stravy, toalety. Přístup je bezbariérový. Parkování je možné v areálu sboru, při naplnění kapacity lze parkovat v blízkém okolí.

Pokud máte jakékoliv další dotazy neváhejte se na nás obrátit.

Budeme velmi rádi za vaší návštěvu.

interier-360